Zaznacz stronę

jak Sprzedaż

Sprzedaż to najważniejsza rzecz jaką robimy w swoim życiu, pomijając oddychanie, jedzenie i resztę naszej fizjologii. W biznesie nie ma ważniejszej rzeczy niż sprzedaż. Co z tego, że mamy super pomysł, wielką i wspaniałą idee, albo produkt który zrewolucjonizuje życie ludzi, skoro nie będziemy potrafili go sprzedać. Dlaczego firmy upadają? Bo zajmują się milionem pierdół, zamiast poświęcać swój czas na sprzedawanie. Sprzedaż jest jedynym elementem który generuje coraz większej ilości pieniędzy. Opanowanie tylko tego jednego elementu systemu pozwoli Ci zarabiać więcej! Dużo, dużo więcej!

jak Marketing

Druga rzecz na którą nie zwracasz większej uwagi. Dla większości z nas marketing to tylko reklama. Nic bardziej mylnego. Mądry marketing to taki na który nie wydajesz ani złotówki. Mądry marketing, to taki, który sam przyprowadza klientów do Ciebie lub Twojego biznesu. Tylko wtedy Ty sam sobie możesz wybrać komu chcesz pomóc. Jeżeli zastosujesz kilka prostych reguły, będziesz miał zawsze kolejkę nowych osób. Na dodatek osoby te z wielką przyjemnością zostawią u Ciebie swoje pieniądze. Prosty schemat marketingu oparty na Twojej marce wystarczy, abyś nie musiał się już nigdy martwić o nowych klientów.

jak Automatyzacja

Jeżeli myślisz o tym, żeby zarabiać więcej, a jednocześnie mieć czas dla siebie, to automatyzacja jest tym, co musisz wprowadzić na trzecim miejscu. Automatyzacja pozwala zwiększać Twoje zarobki w nieskończoność. Pomyśl o kwocie jaką teraz zarabiasz. Zastanów się, gdybyś zautomatyzował swoje działania, czy mógłbyś zarabiać 2 lub 3 razy więcej? Aby tego dokonać, musisz uwolnić swój czas, tylko on jest Twoim ograniczeniem. Możesz zarabiać więcej i jednocześnie mieć więcej wolnego czasu!

jak Reklama

Reklama to przedstawienie się, swoich produktów czy usług. Reklama powinna być skuteczna. Ażeby była skuteczna musisz ją dobrze przemyśleć i zaplanować. Reklama powinna być tania. I taka będzie, jeżeli skierujesz ją do Twoich potencjalnych klientów. Musisz z laserową precyzją trafiać do osób, które są zainteresowane Twoim produktem lub usługą, albo będą nią zainteresowane w najbliższym czasie. Musisz po prostu poznać swojego klienta. Bo po co pokazywać sukienki facetom?

jak Technologia

Technologia to nic innego jak narzędzia których używasz, aby osiągnąć to co zamierzasz. Chcesz zarabiać więcej, musisz poznać nowoczesne narzędzia, które szybko i bezproblemowo rozwiążą stojące przed Tobą problemy. Możesz zarabiać więcej pod warunkiem, że do roboty zaprzęgniesz te najnowsze i najlepsze techniki docierania do swojego. Możesz jechać wozem konnym, albo Porsche, sam oceń czym dojedziesz szybciej do swojego celu.

Uwaga! Samodzielnie te części składowe działają dużo gorzej. Co z tego, że masz dobry marketing, kiedy nie umiesz sprzedawać. Efekty będą opłakane. Dopiero cały gotowy system działa jak perfekcyjna maszyna, która jest nie do zatrzymania. A co najlepsze, może działać samodzielnie bez Twojego udziału, generując dla Ciebie szybciej dodatkowe pieniądze.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Dlaczego warto zapisać się do mojego newslettera?

  Co kilka dni dostaniesz informacje o nowych artykułach i sposobach jak zarobić więcej pieniędzy, które wyślę prosto na Twój e-mail.   Pokażę Ci sprawdzone przez praktyków oraz przeze mnie sposoby i narzędzia.   Zobaczysz wywiady z ekspertami, którzy już osiągnęli sukces.   Przeczytasz artykuły, które pomogą Ci wybrać najłatwiejszą dla Ciebie drogę zarabiania większych pieniędzy.   Będziesz mógł krok po kroku przeanalizować gotowe rozwiązania i projekty, a na dodatek będziesz je mógł od razu wprowadzić u siebie.

Zapisz się już teraz!

Twój adres jest chroniony przez Rodo i Bezpieczny. Nie sprzedaję adresów mailowych firmą i osobą trzecim.
Akceptuję politykę prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Stanisława Wrona oraz Tolax Sp. z o.o. w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.